Legyőzték az Egert

Háromgólos, 34-31-es győzelmet aratott a Mezőkövesdi KC felnőtt csapata az élvonalban szereplő SBS-Eger ellen.

Az MKC remek teljesítményt nyújtott a kedden este lejátszott Liga Kupa mérkőzés első félidejében, 30 perc után 20-13 volt az állás. Fordulás után csökkentette hátrányát a Heves megyei gárda, azonban három gólnál jobban nem tudta megközelíteni a kövesdi együttest. A találkozón a hazaiak közül Gulácsi 8 gólt lőtt, míg a vendégeknél Lakosy volt a legeredményesebb 10 találattal. Drizner Péter tanítványai 3 mérkőzés után a 3. helyen állnak a sorozat B csoportjában és legközelebb a szintén első osztályú HE-DO B. Braun Gyöngyöst látják majd vendégül január 19-én, szerdán 18 órakor a Városi Sportcsarnokban.